Výfukové systémy Kufatec a Cete

Systém Soundbooster od německého výrobce Kufatec a Cete Automotive je elektronický systém, který umožňuje simulovat nebo změnit zvuk výfukového systému vozidla. Tento systém je navržen tak, aby přinesl dynamičtější a sportovnější zvukový projev motoru, což může zvýšit zážitek z jízdy.

Výfukový zvukový generátor představuje inovativní způsob, jak přidat individualitu a zvukový zážitek do vašeho vozidla. S možností jednoduchého ovládání a personalizace můžete upravit zvukový projev vozidla podle svých preferencí a tím přidat nový rozměr do svého stylu jízdy. Vaše cesta začíná s výrazným zvukem od firmy Kufatec a Cete Automotive

Elektronická Simulace Zvuku:

Soundbooster vytváří elektronickou simulaci zvuku výfuku, který je následně reprodukován prostřednictvím reproduktorů umístěných v různých částech vozidla.

Personalizace Zvukového Projevu:

Umožňuje vám personalizovat zvukový projev vozidla podle svých preferencí. Můžete vybírat z různých zvukových profilů nebo nastavovat parametry pro vytvoření vlastního unikátního zvuku.

Reakce na pohyb plynu:

Soundbooster může reagovat na pohyb plynového pedálu a dynamiku jízdy. To znamená, že zvukový projev může být intenzivnější při akceleraci a dynamické jízdě.

Ovládání Zvuku:

Ovládání zvukového generátoru probíhá pomocí ovladače nebo aplikace kompatibilní pro Win/Android i IOS. To poskytuje řidiči možnost měnit zvuk podle aktuálních preferencí nebo podmínek.

Bezpečná Instalace:

Klademe důraz na bezpečnou a profesionální instalaci. Soundbooster je integrován buď do stávajícího výfukového systému vozidla nebo jeho okolí, aby zajišťoval maximální kompatibilitu, důveryhodnost zvuku a bezpečnost.

Kompatibilita s Různými Vozidly:

Soundbooster je obvykle navržen s ohledem na různé modely a značky vozidel. Je důležité vybrat správný model, který bude kompatibilní s konkrétním vozidlem. Lze využít také univerzální aplikaci systému, která je vhodná pro všechny vozy vybavené datovou komunikací.

Legální Aplikace:

Soundboostery jsou navrženy s ohledem na místní předpisy týkající se hlučnosti a emisí. To znamená, že mohou být legálně používány na veřejných silnicích.

Soundbooster od firmy Kufatec a Cete je zajímavým prvkem pro ty, kteří chtějí přidat do svého vozidla výraznější zvukový prvek bez fyzických úprav výfukového systému a ztráty záruky na vozidlo. Je však důležité brát v úvahu místní předpisy a regulace týkající se úprav zvukového projevu vozidel.